13. septembrī notiks Hospitāļu ielas kaimiņu svētki

Plakats Hospitalu ielas svetki

Septītiem Hospitāļu ielas kaimiņu svētkiem būs būt! Taču šogad plašākā vietā – parkā pie Brasas tilta un Laktas ielā, lai spētu nodrošināt pietiekami lielu teritoriju drošai distancēšanai.

Svētdienu, 13. septembri, varēs pavadīt draudzīgā kopābūšanas atmosfērā ar ģimenēm, kaimiņiem un draugiem. Būs iespējams piedalīties dažādās radošās, sportiskās un izzinošās aktivitātēs, kā arī izbaudīt muzikālus un jautrus priekšnesumus.

Svētki tiks atklāti plkst. 15:00, un skatuves spožākās zvaigznes šogad būs talantīgā Ilze Rijniece ar grupu, vienmēr jautrie grupa Audiokvartāls, kā arī vakara naglas – neatkārtojamā Olga Rajecka un regeja apvienība Riga Reggae, kas svētku apmeklētājiem ļaus izdejoties jautros ritmos un dziedāt līdzi.

Viesus sagaida arī interesants Cirka mākslinieku asociācijas priekšnesums, sacensības par titulu “Brasas vecis” un “Brasas dāma”, orientēšanās spēle, ekskursijas pa apkaimi, kā arī dienu pirms svētkiem – jautājumu spēle komandām “Hospitāļu prāti”. Pasākuma laikā būs iespējams uzspēlēt galda tenisu un badmintonu, kā arī norisināsies dažādas spēles un radošas aktivitātes gan ģimenēm, gan bērniem.

Šogad dalībnieku sarakstu papildina NVO nams, biedrība Cita Rīga ar lielformāta spēlēm, kurās izzināt Rīgu, Trušu karaliste un tādi muzikāli mākslinieki kā jauniešu grupa Jebunte, grupa Nova un Latvijas ukraiņu biedrība apvienībā ar ansambli Dņipro.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Apmeklētāju skaits pasākuma teritorijā tiks ierobežots atbilstoši pasākuma norises laikā spēkā esošajiem MK noteikumiem.

Ar pilnu svētku programmu var iepazīties šeit.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.