Aicina pieteikties tirdzniecībai tradicionālajā pasākumā “Zāļu tirgus”

Zāļu tirgus

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība izsludina pieteikšanos tirdzniecībai tradicionālajā pasākumā “Zāļu tirgus”, kas norisināsies 22. jūnijā Doma laukumā.

Tirgum aicināti pieteikties amata meistari – individuālie latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotāji, zemnieki ar vasaras ražas veltēm, gaļas, zivju, maizes, siera un to pārstrādes produktu individuālie komersanti, biškopības produkcijas, kā arī no dabīgām izejvielām gatavotas kopjošās kosmētikas, pirtslietu un piparkūku individuālie ražotāji. Tirgū, kā allaž, būs gaidīti arī jāņuzāļu un vainagu tirgotāji.

Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski no 26. maija plkst. 10.00 līdz 30. maija plkst. 17.00, pieteikumus nosūtot uz e-pasta adresi avesol@riga.lv.

“Zāļu tirgus” tirdzniecības noteikumi un citi ar to saistītie dokumenti pieejami tīmekļvietnē www.kultura.riga.lv un www.avesol.riga.lv.

Pasākums “Zāļu tirgus” notiks 22. jūnijā no plkst. 09.00 līdz plkst. 19.00 Doma laukumā, Herdera laukumā, Tirgoņu, Jēkaba un Pils ielā. To organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība; atbalsta Rīgas dome.

Papildu informācija par tirdzniecības organizēšanu ir pieejama darba dienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00 pa tālruni 67181130 vai e-pastā avesol@riga.lv.