Aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par reģionālas un pilsētas veloinfrastruktūras projektu izstrādi

Trešdien, 24. janvārī, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par trīs veloinfrastruktūras būvprojektu izstrādi. Tiešsaistes pasākumā sabiedrību informēs par būvprojekta izstrādes stadijā esošo projektu galvenajiem tehniskajiem risinājumiem.

🔵 Tiešsaistes pasākumā interesentiem prezentēs trīs reģionālas un pilsētas nozīmes velo infrastruktūras būvprojektus, kuri plānoti maršrutos:

🔹 Rīga – Ulbroka;
🔹 Rīga – Ķekava;
🔹 Rīga – Babīte – Piņķi.

Būvprojektu “Reģionālas un pilsētas nozīmes velo infrastruktūras izveide maršrutā Rīga – Ulbroka” izstrādā SIA “Vertex projekti”. Būvprojektus “Reģionālas un pilsētas nozīmes velo infrastruktūras izveide maršrutā Rīga – Ķekava” un “Reģionālas un pilsētas nozīmes velo infrastruktūras izveide maršrutā Rīga – Babīte – Piņķi” izstrādā SIA “Firma L4”.

Departaments aicina iedzīvotājus iesaistīties būvprojekta izstrādes stadijā, lai veicinātu projekta veiksmīgu integrēšanu pilsētvidē.

🔵 Tiešsaistes pasākums norisināsies video konferences formātā MS Teams vidē un to straumēs arī “Rīga attīstās” Facebook kontā. Pēc risinājumu izskatīšanas paredzēta neliela diskusiju sadaļa, kurā varēs izteikt viedokli. Tāpat pēc pasākuma Ārtelpas un mobilitātes departaments gaidīs rakstiskus viedokļus un ierosinājumus par projekta risinājumiem.

🔹 Lai būtu iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā MS Teams vidē, pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 23. janvāra plkst. 17.00, aizpildot aptaujas anketu.

🔎 Līdz sanāksmes norisei ar izstrādātajiem priekšizpētes materiāliem iespējams iepazīties – ŠEIT.