NVO vadības mācības

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, martā NVO nams aicina NVO pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 3., 17., 24. un 31. martā no plkst.14.00 līdz 17.00. 

Nodarbību ciklu vadīs Sandra Zalcmane – biedrības “Patvērums “Drošā māja”” dibinātāja, semināru lektore, projektu vadītāja-praktiķe ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadīšanā.

Nodarbību cikla dalībnieki iegūs praktisku pieredzi projekta pieteikumu sagatavošanā, saņemot atbildes uz šādiem jautājumiem: kas ir projekts, kāpēc to vēlos īstenot, kā projektu sagatavot iesniegšanai, kādi nosacījumi ir jāievēro, lai projekts sasniegtu plānotos rezultātus, kas notiek pēc projekta noslēguma – ilgtermiņa mērķi, kas ir riski, un kā tos var mazināt?

Nodarbības un to tēmas:

  • 3. marts – 1. nodarbība “Kas ir projekts”;
  • 17. marts  – 2. nodarbība “Projekta mērķis un mērķa grupa”;
  • 24. marts – 3. nodarbība “Projekta vides izpēte”;
  • 31. marts – 4. nodarbība “Projekta īstenošana un pārraudzība”.

Nodarbību cikla programma: https://apkaimes.lv/wp-content/uploads/2022/02/Projektu-vadiba_programma_marts2021.pdf

Aicinām iepriekš reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/NVOprojv

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 2. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/