Aicinām NVO pārstāvjus uz tiešsaistes apmācību ciklu par projektu vadību!

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu plānošanā un īstenošanā, septembrī un oktobrī NVO nams aicina Rīgas NVO – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 2023. gada 13., 27. septembrī un 11., 25. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Nodarbību ciklu vadīs Ansis Bērziņš – NVO profesionālis ar 20 gadu pieredzi gan projektu īstenošanā, gan uzraudzībā, 15 gadus bijis Valmieras novada fonda vadītājs, šobrīd Aktīvo iedzīvotāju fonda programmas vadītājs.

Nodarbību cikla dalībnieki iegūs izpratni par nosacījumiem projektu īstenošanas dažādajos posmos un projekta rezultātu nozīmību ilgtermiņā.

Mācībās tiks veicināta jaunu projekta ideju apzināšanās, kas iedvesmotu pašus projekta īstenotājus un kas būtu vērtīgas dažādām mērķa grupām.

📌 Nodarbības un to tēmas:

13. septembris – 1. nodarbība “Kas ir projekts”;
27. septembris – 2. nodarbība “Projekta plānošana”;
11. oktobris – 3. nodarbība “Projekta īstenošana un uzraudzība”;
25. oktobris – 4. nodarbība “Biežākās kļūdas projekta vadībā”.

Ar semināru cikla programmu var iepazīties – šeit.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saitišeit.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 12. septembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.