NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Dizaina domāšana un kā to pielietot NVO darbā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 29. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs lektore Jolanta Borīte, kura šobrīd ir Siguldas kultūras centra “Devons” direktore. Jolantai ir bagāta pieredze gan nacionāla, gan starptautiska līmeņa projektu vadīšanā. Labi pārzina gan pašvaldības, gan NVO darbības lauku.

Nodarbības galvenais uzdevums ir iepazīstināt NVO pārstāvjus ar dizaina domāšanas metodi, kas palīdzētu veidot sistēmisku darba procesu, plānojot nākotnes idejas un projektus, ņemot vērā vietējās kopienas vajadzības un uz cilvēku orientētus risinājumus. Izstrādāt produktu vai pakalpojumu, kas atbilst potenciālo lietotāju vēlmēm un vajadzībām – tas ir viens no dizaina domāšanas pamatprincipiem. Turklāt šādu risinājumu meklēšana lietderīga ir gan pašvaldībās, gan NVO, gan ikviena cilvēka ikdienā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt NVO pārstāvjus ar jaunu pieeju procesu vadībā – dizaina domāšanas metodi, ar radošām pieejām un iespēju izmantošanu kopienu radošuma potenciāla realizācijai.

Semināra forma: ieskats dizaina domāšanas metodē un praktiska darbošanās grupās.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/dizainadom

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 28. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!