Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Nodarbinātības līgumi NVO darbā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Nodarbinātības līgumi NVO darbā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 21. februārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Kitija Bite, tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās.

NVO darbībā nereti nākas nodarbināt personas, lai īstenotu kādu projektu vai nodrošinātu ikdienas darbu biedrībā vai nodibinājumā. Likumdevējs ir atļāvis NVO veikt saimniecisko darbību, lai sasniegtu statūtos noteikto mērķi, līdz ar to NVO ir nepieciešams noslēgt līgumus, kuru mērķis ir noregulēt nodarbinātības tiesiskās attiecības.

Seminārā tiks apskatīti vairāki nodarbinātības līgumi – darba līgums, uzņēmuma līgums, autoratlīdzības līgums un skaidrotas to atšķirības, kā arī sniegta informācija par brīvprātīgā darba līguma niansēm.

Nodarbinātības līgumi nereti saistīti ar citu vienošanos noslēgšanu, tāpēc seminārā papildus tiks sniegta informācija par pilnvarojuma līgumiem, pakalpojuma, patapinājuma un maiņas līgumiem – kur un kad tos nepieciešams noslēgt.

🟪 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – šeit 

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 20. februārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.