Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Psihiskā veselība un izdegšanas riski NVO darbā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Psihiskā veselība un izdegšanas riski NVO darbā”.

Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 3. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Dr. Madara Pumpure, psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas ārste, satura veidotāja mentālās veselības “Sakārto sevi” platformā. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot ārsta grādu un tālākizglītību ārsta-psihoterapeita specialitātē.

Dalībnieki seminārā iemācīsies atpazīt savas un citu izdegšanas pazīmes, apgūs zināšanas, kas palīdzēs novērst izdegšanu, uzzinās, kā atbalstīt sevi un citus, kas saskaras ar izdegšanu un iegūs zināšanas, kā izveidot veselīgu, atbalstošu darba vidi.

🟪  Semināra programmā:

• kas ir psihiskā veselība un kādēļ par to ir svarīgi runāt?
• kā atpazīt, ka man sākas izdegšana;
• kas palielina izdegšanas un citu psihisko problēmu riskus darbā;
• kā veidot emocionāli veselīgu vidi sev un citiem?
• kā plānot laiku un efektīvi noteikt prioritātes, lai mazinātu stresu?
• kā risināt konfliktus, kas veicina izdegšanu?
• kā veidot cieņpilnas sarunas?

🟪  Aicinām semināram reģistrētiesŠEIT  

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 2. aprīlim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.