Apkaimju organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties tematiskajā diskusijā

Cilvēki krastmalā

Turpinot Rīgas attīstības programmas 2021.–2027. gadam 1. redakcijas un vides pārskata projekta publisko apspriešanu, otrdien, 21. septembrī, plkst. 17.00 Rīgas apkaimju organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties tematiskajā diskusijā par Rīgas attīstību nākamajai septiņgadei.

Pasākums notiks  attālināti videokonferences režīmā MS Teams platformā un vienlaikus būs skatāms arī riga.lv, rdpad.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Facebook kontā. Lai pieteiktos diskusijai, aicinām reģistrēties šeit: ej.uz/AP2027Apkaimes.

Pasākuma mērķis ir apzināt apkaimju biedrību līdzdalības iespējas jaunās attīstības programmas prioritāšu īstenošanā. Pirmajā daļā interesenti tiks informēti par attīstības programmā iekļautajiem mērķiem un uzdevumiem, kā arī par sabiedrībā virzītas apkaimju attīstības konceptu. Savukārt otrā daļa tiks veltīta moderētai diskusijai, lai kopīgi nonāktu līdz konkrētiem sadarbības soļiem problēmsituāciju risināšanā.

Jau ziņots, ka no 3. septembra līdz 4. oktobrim norisinās publiskā apspriešana Rīgas attīstības programmas 2021.–2027. gadam 1. redakcijai un vides pārskata projektam.

Papildu informācija par izstrādāto Attīstības programmu, t.sk. priekšlikumu iesniegšanu, pieejama šeit. Aktuālajai informācijai par publiskajā apspriešanā nodotajiem dokumentiem un sanāksmēm aicinām sekot līdzi www.rdpad.lv, kā arī Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta sociālo tīklu profilos.