Aptauja par kultūras aktivitāšu pieejamību apkaimēs

Aptaujas plakāts

Vai apkaimēs ir iespējams plašāks kultūras piedāvājums?

Jā, ir! Telpas var atrast it visur, arī ar piedāvājumu nebūtu problēmu un vienmēr atradīsies aktīvi cilvēki, kam patīk organizēt vai atbalstīt foršas ieceres. Ar šo aptauju mēs vēlamies noskaidrot – kam tieši būtu pieprasījums apkaimēs?

Vai Tev atradīsies brīvs laiks un ir reāla vēlēšanās:

– apmeklēt savā apkaimē kultūras pasākumus;

– iesaistīties kādā interešu pulciņā un apgūt jaunas iemaņas;

– realizēt sapņus un savu radošo potenciālu;

– praktizēt veselīgāku dzīves veidu;

– turpināt attīstīt to, kas Tevi interesē vēl bez tā, ar ko jau nodarbojies?

Ja jā, uzdāvini sev dažas minūtes un aizpildi anketu, lai mēs kopīgi varētu ieviest jaunas kultūras aktivitātes Tavā apkaimē atbilstoši Tavām interesēm. Daudz ko vari darīt arī jau tagad, ievērojot Covid-19 piesardzību – iesaistoties attālināti.

Anketu atradīsi jaunajā vietnē internetā www.kulturaskalendars.lv, ko mēs izveidojām ar Rīgas domes atbalstu, lai par kultūras piedāvājumu apkaimēs varētu uzzināt ikviens interesents.

Tos, kas vēlas ievietot informāciju par savu kultūras piedāvājumu jaunizveidotajā kalendārā jau tagad, aicinām rakstīt mums uz admin@kulturaskalendars.lv

Ja anketā uz jautājumu “Vai Tu vēlies iesaistīties vienas vai vairāku aktivitāšu nodrošināšanā individuāli vai komandā, vai citādā veidā palīdzēt, lai tās notiktu?” atbildēsi jā, mēs aicināsim Tevi piedalīties iedzīvotāju forumā, kurā iepazīstināsim ar mūsu piedāvāto metodi, kā sasniegt jebkuru aktivitāti.

Īpašais piedāvājums JAUNIEŠIEM – ja Tev ir mazāk par 30 gadiem, anketā vari pieteikties arī kultūras vietas veidošanas apmācībām, ko veiks nevalstisko kultūras vietu izveidotāji no Rīgas (Free Riga), Briseles (Comuna), Ķīles (ALTE MU) un Ārhusas (Institutefor[X]).

Anketa būs pieejama līdz 16. Maijam.

Biedrības FREE RIGA topošā “Dzīves kvalitātes dizaina institūta” komanda sadarbībā ar Rīgas Apkaimju aliansi un Apkaimes.lv