ATVĒRTO DURVJU DIENA DAUGAVAS STADIONĀ

,

Iepazīsties ar projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” virzību un izmēģini dažādas aktivitātes, kas notiek Daugavas stadiona ikdienā, izmēģinot atvērto durvju dienā piedāvātās aktivitātes – atvērtās kultūras, sporta un izglītojošās nodarbības.

Gaidām visus interesentus 1.februārī, no plkst.10:00-15:00, Augšielā 1, Rīgā.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Programmā: fitnesa, sporta, vingrošanas un deju nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, lekcija par to, kā sasniegt savu mērķus sportā un dzīvē, aktivitātes no Andžeja Grauda bungu skolas un Starptautiskās Inovāciju skolas, galda tenisa meistarklase, skriešanas sacensības, kā arī ekskursijas pa stadionu.

Aicināts ir ikviens interesents, bez vecuma ierobežojumiem.

Vairāk informācijas mājaslapā www.daugavasstadions.lv un sociālajos tīklos.

Līdz 2022.gadam Grīziņkalnā paredzēts izbūvēt mūsdienīgu kvartālu ar sporta būvēm, kas būs piemērota gan sporta, gan kultūras pasākumiem. Labiekārtota teritorija ar āra trenažieriem, multifunkcionālo celiņu savienos Daugavas stadionu ar Grīziņkalna parku. Kvartāls būs brīvi pieejams visiem apkaimes un Rīgas iedzīvotajiem. Jau šobrīd stadiona apmeklētāji var vērot futbola spēles, Deju un dziesmu svētkus un koncertus, apmeklēt dažādas nodarbības, kas notiek rekonstruētas Rietumu tribīņu telpās, kā arī izmantot telpas konferenču un lekciju rīkošanai, privāto pasākumu organizēšanai un citiem pasākumiem.

Visi darbi tiek veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” (ID Nr. 5.6.1.0/17/I/001) ietvaros. Projektu īsteno VSIA “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību un VAS “Valsts nekustamie īpašumi”. Kopējais projekta finansējums ir  67 560 868,06   EUR, t.sk., ERAF finansējums  39 931 548,49   EUR, valsts budžeta finansējums  5 546 744,82   EUR, pašvaldības finansējums 1 500 000,00 EUR, privātais finansējums  1 725 134,98 EUR un neattiecināmās izmaksas 18 857 439,77.