NVO ziņas februāris2021

Klajā nācis “NVO nama ziņu” 2021. gada otrais numurs. Februāra “NVO nama ziņu” ievadā – saruna ar biedrības “Izglītības attīstības centrs” direktori Ivetu Vērsi, lai iepazīstinātu ar biedrību, tās paveikto un iecerēm. “Izglītības attīstības centrs” ir nevalstiska organizācija ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi izglītības programmu un projektu īstenošanā Latvijā un ārvalstīs dažādām mērķauditorijām par kritisko domāšanu, pilsonisko līdzdalību un kopienu attīstību, sabiedrības integrāciju, starpkultūru saskarsmi, globālo izglītību, medijpratību un citiem jautājumiem.

“Dzīvot līdzi laikam, nepārtraukti izprast un analizēt situāciju, mācīties un kopā ar komandu meklēt jaunus risinājums. Riskēt, uzņemties atbildību un rezultātā  gūt gandarījumu par paveikto kopā ar komandu un visām iesaistītajām pusēm. Uzskatu, ka mūsu komandas darbs  dod iespēju  atklātai komunikācijai  ar sabiedrību aktuālajās vajadzībās, svarīga ir katra dalībnieka vajadzību atzīšana un stipro pušu izmantošanu darbā, kura rezultātā notiek jēgpilna izaugsme personīgajā, profesionālajā un pilsoniskajā aspektā,” atbild Iveta Vērse, vaicāta, ko sniedz darbs “Izglītības attīstības centrā”.

Aicinām izlasīt visu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama rīkotajiem tiešsaistes semināriem, izsludinātajiem projektu konkursiem, NVO jaunumus,  kā arī aicinājumu pieteikties bezmaksas NVO konsultāciju dienai.  

Ieskatieties “NVO nama ziņās”, atverot dokumentu ŠEIT