Hospitāļu ielas kaimiņu svētki šogad tiks svinēti 12. septembrī Brasas tilta skvērā

Plakāts - Hospitāļu ielas kaimiņu svētki

Svētdienu, 12. septembri, varēs pavadīt draudzīgā kopābūšanas atmosfērā ar kaimiņiem un draugiem skvērā pie Brasas tilta. Būs iespējams piedalīties dažādās radošās, sportiskās un izzinošās aktivitātēs, kā arī izbaudīt muzikālus un jautrus priekšnesumus.

Hospitāļu ielas kaimiņu svētki tiks atklāti plkst. 15:00, un skatuves spožākās zvaigznes šogad būs Ainars Mielavs, The Coco’nuts, Tavs Puisis, The Bad Tones, kā arī vakara noslēgumā – Dzeltenie Pastnieki.

Svētku apmeklētājus sagaida arī interesants Cirka mākslinieku asociācijas priekšnesums, sacensības par titulu “Brasas vecis” un “Brasas dāma”, NVO nams, biedrība “Cita Rīga” ar lielformāta spēlēm, kā arī, iepriekš piesakoties, būs iespējams piedalīties galda tenisa turnīrā un ekskursijās pa apkaimi.

Dienu pirms svētkiem norisināsies jautājumu spēle komandām “Hospitāļu prāti”, savukārt, orientēšanās spēle būs pieejama elektroniski no 9. līdz 12. septembrim.

Ar pilnu svētku programmu var iepazīties šeit: https://fb.me/e/JKI5XVGu

Ieeja pasākumā bez maksas.

Ieeja no 12 g.v. ar Covid-19 sertifikātu (tikai vakcinētas vai Covid-19 izslimojušas personas), uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Ieeja bērniem līdz 12 g.v. ar Covid-19 sertifikātu (tikai Covid-19 izslimojušas personas), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Nosacījumi pasākuma apmeklējumam var tikt mainīti, balstoties uz pasākuma norises laikā spēkā esošajiem MK noteikumiem.

Projektu īsteno biedrība “Brasa”. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros.