Iznācis “NVO nama ziņu” maija numurs!  

,
NVO ziņas

Maija “NVO nama ziņu” numura ievadā iepazīstinām ar biedrību “Hopā”, kas darbojas kultūras un izglītības jomā, īpaši popularizējot deju bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū.  Uz sarunu aicinājām “Hopā” valdes locekli Sanitu Ovčiņņikovu.

“Biedrība “Hopā” dibināta 2016. gadā. Bija pienācis brīdis, kad sapratu – jā, ir vēlme un vilkme darīt vairāk par vienkārši pulciņa vadīšanu. Ir jau sakrājusies pietiekami liela pieredze, redzējums, kā iedvesmot cilvēkus un vairot vēlmi būt radošiem, aktīviem un atbildīgiem par to, ko dara, ka ķēros visam šim klāt. Ar biedrības “Hopā” dibināšanas gadu var teikt, ka mans darbības lauks ir paplašinājies neformālās izglītības jomā, lai strādātu gan ar bērniem, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Ir tapuši vairāki projekti. Esam veidojuši vidi, kurā attīstīties un kurai ļauts pievienoties,” stāsta biedrības “Hopā” valdes locekle Sanita Ovčiņņikova.

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem, pasākumiem un jauno izstādi NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un informāciju par Ukrainas iedzīvotāju atbalsta iespējām.  

Ieskatieties maija “NVO nama ziņās”!