Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina uz “Ēnu teātra pasakām”

25. un 26. februārī  no plkst. 18.00 līdz 20.00 Rīgas kultūras un atpūtas centra “Imanta” skatlogos būs skatāmas “Ēnu teātra pasakas”.

Pasākumu rīkošanas aģentūras “Krāsu Karuselis” izspēlētie īsie pasaku skeči ilgs vidēji septiņas minūtes un dažādās kombinācijās tiks izspēlēti ik pēc desmit minūtēm. “Ēnu teātra pasakas” vērot, vēl sajust ziemas pēdējā mēneša tumšo vakaru maģiskās gaismēnu spēles ir aicināti gan lieli, gan mazi.

Pasākumu rīkošanas aģentūra SIA “Krāsu Karuselis” uz Rīgas Kultūras un atpūtas centru “Imanta” brauc no Liepājas, kur jau vairākus gadus aktīvi organizē dažādus bērnu pasākumus, interaktīvas spēlēs, piedalās festivālos un pilsētas svētkos visā Latvijā. Paralēli rada sadzīviski izklaidējošus skečus un asprātīgu saukļu apģērbu līniju.

Pats “Krāsu Karuselis” par sevi saka šādi: “Krāsu Karuselis ir mūsu “pagalms”, mūsu fantāziju un ideju ģenerēšanas vieta, kas izlolota un attīstījusies, balstoties uz to, ko mēs vislabāk mākam kopš bērnības ˗ spēlēties, radīt spēli no nekā! Šobrīd šajā “pagalmā” labprāt spēlējamies arī ar Jūsu bērniem, ierosinot viņu fantāziju, iekustinot viņu radošumu, jo mēs patiesi ticam, ka ikviens bērns vēlas spēlēties. Spēlēties pa īstam. Spēlēties komunikācijā ar citiem, ne tikai virtuālajā realitātē.”

Ēnu teātra pasakas skatāmas bez maksas, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos nosacījumus.