“Labdarības projektu atbalsta centrs” piedāvā mācīties latviešu sarunvalodu

Apkaimes

Augusta sākumā tiek uzsākta reģistrācija jaunam projektam – “Mācāmies latviešu sarunvalodu!”

Biedrība “Labdarības projektu atbalsta centrs” Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros piedāvā latviešu valodas apmācības klubus, kuru mērķis ir ieinteresēt jauniebraucējus apgūt valsts valodu, veidot ilgstošu atbalsta sistēmu latviešu valodas apgūšanai un uzlabošanai. Apspriest un pārrunāt dažādus notikumus ģimenē, pilsētā, valstī, lai mazinātu jauniebraucēju valodas barjeru un palīdzēt viņiem vieglāk iekļauties Rīgas pilsētā un Latvijas sabiedrībā. Projekta mērķa grupa ir jauniebraucēji Rīgas pilsētā.

Projekta laikā latviešu valodas klubu nodarbībās plānots iesaistīt 45 jauniebraucējus un 20 Rīgas pilsētas vietējos iedzīvotājus un brīvprātīgos. Paredzētas 3 grupas, kuru darbības sākums plānots augustā, septembrī un oktobrī.

Mācības notiks Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā (ieeja no Pērses ielas 9/11), kur ērti var nokļūt no visiem Rīgas pilsētas rajoniem. Piedāvātais mācību laiks nodrošina dalībniekiem iespēju apvienot apmācību procesu ar darbu (rīta, vakara, dienas un brīvdienu grupas). 

Reģistrācija sarunvalodas klubiem sākas 08.08.2022. Pieteikšanās darba dienās no 9.00-17.00.

Kontaktpersona – Santa Lāma

Pieteikšanās pa telefonu 26599060 vai e-pastu laama.santa@gmail.com