Lasītājiem atvērs atjaunoto RCB Bolderājas filiālbibliotēku

Foto: Daina Geibaka

Piektdien, 21. jūnijā, lasītājiem durvis atkal vērs Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Bolderājas filiālbibliotēka. Gaišo, plašo un ērto vēsturiskās divstāvu ēkas telpu atjaunošanu organizēja Rīgas pašvaldības Īpašuma departaments.

Ēkas pirmajā stāvā ir izvietota daiļliteratūra pieaugušajiem, bet otrajā stāvā – nozaru literatūra un literatūra bērniem un pusaudžiem. Tāpat kā pārējās RCB filiāles, arī Bolderājas filiālbibliotēka ir ģimenes bibliotēka.

Bibliotēkā lasītājus gaida ap 14 tūkstošu liels grāmatu un citu informācijas resursu krājums, kā arī 42 preses izdevumi pieaugušajiem un bērniem. Apmeklētāji bez maksas varēs lietot četrus datorus ar interneta pieslēgumu, biroja programmām un pieeju autorizētajām tiešsaistes datubāzēm. Tāpat bibliotēkā būs pieejams arī bezvadu internets.

Iecerēts, ka šeit tiks rīkotas izstādes un dažādi pasākumi bērnu un pieaugušo auditorijām.

“Priecājamies, ka Bolderājas iedzīvotāji ir atguvuši savu iemīļoto bibliotēku jaunā, uzlabotā tēlā, ar jaunu pakalpojumu – bibliomātu un sakoptu un izdaiļotu ārtelpu, kurā vasaras mēnešos darbosies mobilā kultūrtelpa “Strops”,”

saka RCB direktore Dzidra Šmita.

Mediju pārstāvji aicināti pievienoties bibliotēkas atklāšanas pasākumā, ceturtdien, 20.jūnijā, plkst. 15.00.

Bibliotēka darba laiks vasarā: O: 11.00–19.00; T, C, Pk: 10.00–18.00; S: 10.00–17.00, P, Sv. slēgts.