Koncerts “Stipra mana dziesma bija, aizbaidīja naidenieku”

11. novembrī. plkst. 17.00 Kultūras centra “Iļģuciems” Lielajā zālē Lāčplēša dienai veltīts grupas “Teikas muzikanti” koncerts.

Kultūras centrā “Iļģuciems” ar Lāčplēša dienai veltītu programmu “Stipra mana dziesma bija, aizbaidīja naidenieku” uzstāsies tautas mūzikas grupa “Teikas muzikanti”. Koncertā būs dzirdamas gan strēlnieku dziesmas, gan tas, ko šie puiši apdziedāja un pēc kā ilgojās, proti, mājas, mīļotās meitenes, pašu ģimenes un ikdienības prieki.

Afiša

Lai arī karavīru un kara dziesmas nav Teikas Muzikantu pamata repertuārs, gadiem ejot, esam šo to mācījušies no labākajiem (vīru kopa “Vilki”, tautas tradīciju kopa “Budēļi”), kā arī paši meklējuši materiālus. Esam iemīļojuši ikgadējo sadziedāšanos Lāčplēša dienā, ko vairākus gadus rīkoja KTMC “Ritums” un priecāsimies šogad ciemoties Kultūras centrā “Iļģuciems” ar Lāčplēša dienai veltītu programmu. Koncertā būs dzirdamas gan strēlnieku dziesmas, gan tas, ko šie puiši apdziedāja un pēc kā ilgojās, proti, mājas, mīļotās meitenes, pašu ģimenes un ikdienības prieki.

Teikas Muzikanti ir tautas mūzikas grupa, kuras muzikantus vieno draudzība un mīlestība pret tradicionālo kultūru un tautas mūziku. Teikas Muzikantiem jo īpaši nozīmīgi ir arī latviešu godu un gadskārtu ieražu daudzināšana un svinēšana. Grupā vienmēr valda radoša un pozitīva gaisotne. 2023. gada aprīlī grupa izdeva savu pirmo albumu “Tautiet`s miega negulēja” un 2023. gada 14. oktobrī atzīmēja savu 10 gadu jubileju.

📌 Ieeja bez maksas.

Šis ir viens no Lāčplēša dienai veltītajiem pasākumiem Rīgā. Ar visiem Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnēs: https://svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.