NVO 25. maijā rīko svētkus bērniem! NVO namā notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums

,

Tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, mācību gada noslēgumam un vasaras brīvlaikam, vairākas Rīgas nevalstiskas organizācijas rīko svētkus bērniem. Ar dažādām radošām aktivitātēm un koncertu NVO namā, Ieriķu ielā 43a, trešdien, 2022. gada 25. maijā noritēs Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums.

Lai sagādātu prieku un sniegtu iespēju nokļūt ārpus ierastās vides, organizatori uz pasākumu īpaši ielūdz bērnus no bērnu namiem, dienas centriem, krīzes centriem un internātskolām.

Plkst. 11.00 durvis vērs trīs radošās darbnīcas. Biedrība “Iļģuciema sievietes” aicinās uz darbnīcu “Brīnumu acs”. Tajā dalībnieki rotās spogulīšus ar dažādiem dabas elementiem, spēlēsimies ar struktūrām, ritmiem, veidos individuālas kompozīcijas, kas atbilst un raksturo darba autoru, pauž viņa raksturu, temperamentu un emocijas. Biedrība “Es varu visu!” gaidīs darbnīcā “Gaišas domas domāju, kopā visas satinu” un aicinās pasākuma dalībniekus radīt savas vāzītes un trauciņus dažādiem ikdienā lietojamiem priekšmetiem, izmantojot burciņas un pudeles un dažādu krāsu lentītes, dziju un dekorus. Latvijas sieviešu invalīdu apvienība “Aspazija” darbnīcā “Ziedu apsveikumi” piedāvās kopīgi radīt apsveikuma kartiņas ar ziediem, ziedu aproces, arī ziedu galvas rotas, –  jo ziedi ir pirmais pavasara devums. Radošajās darbnīcās tapušos darbiņus būs iespējams paņemt līdzi un izmantot savā ikdienā! 

Plkst. 12.00 sāksies koncerts, kuru vadīs un dziedās skatuves mākslinieki Sabīne Berezina un Aivo Oskis. Ar muzikāliem priekšnesumiem piedalīsies Gaismas pamatskolas audzēkņi, izpildot arī dziesmu ukraiņu valodā.

Pasākuma gaitā bērnus izklaidēs Zaķis un vēlāk piebiedrosies policisti Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Piedalīsies Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Nepilngadīgo lietu nodaļas pārstāvji un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes 6. daļas komandieris Kristaps Kalvāns, kuri pastāstīs par drošību vasarā un izsniegs informatīvus izdales materiālus.

Noslēgumā bērnus sagaida pārsteigumi un neliels cienasts. 

Pasākumu rīko Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība “Dace” sadarbībā ar Latvijas sieviešu invalīdu apvienību “Aspazija”, biedrību “Iļģuciema sievietes”, biedrību “Es varu visu!” un Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības, sabiedrības integrācijas un klientu apkalpošanas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru jeb NVO namu.  


Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.