NVO namu apmeklē viesi no Moldovas!

25. janvārī NVO namā viesojās Moldovas galvaspilsētas Kišiņevas nevalstiskās organizācijas “Laolalta” pārstāvji. Ciemiņus no Kišiņevas uz Rīgu atvedis projekts “DVOR”, kurā dalībnieki iepazina Rīgas pašvaldības pieredzi un sadarbību ar iedzīvotājiem, līdzdalības veicināšanu un atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām.

Ar apkaimju koordinatoru darbu Rīgā iepazīstināja Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Maskavas forštates punkta koordinatore Marija Krasovska, akcentējot koordinatora kā starpnieka lomu starp pašvaldību un iedzīvotājiem un iezīmējot rīdzinieku jautājumus, ar kuriem ikdienā visbiežāk saskarās un kā tos risina.

Savukārt NVO atbalsta sektora vadītājs Dzintars Koks viesus iepazīstināja ar NVO nama darbības modeli, sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, piedāvātajiem pakalpojumiem, izglītojošo darbu un parādīja nama telpas.

Viesi atzinīgi novērtēja Rīgas pašvaldības sniegto atbalstu NVO, īpaši – iespēju nama telpas draudzīgi izmantot vairākām organizācijām un apbrīnoja, ka zem viena jumta strādā tik daudz un dažādas organizācijas.

Paldies Kišiņevas viesiem par interesi!