Pie Velnezera iespējams izmēģināt āra trenažierus

Līdz 10. aprīlim Juglā, Malienas ielā 60 iepretim Velnezeram iespējams izmēģināt “Omnigym” āra trenažieru laukumu, kas aprīkots ar deviņiem mūsdienīgiem āra trenažieriem visām galvenajām muskuļu grupām.

Atrašanās vieta kartē.

Iedzīvotājiem iespējams izmēģināt jauna tipa āra trenažierus, kas ļauj pielāgot ceļamo svaru, dodot iespēju katram sportotājam individuāli savām vajadzībām pielāgot treniņa slodzi un izpildīt vingrinājumus sev piemērotā intensitātē. Pateicoties slodzes regulēšanas iespējai, trenažieri ir piemēroti plašai iedzīvotāju grupai – gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Šie trenažieri veidoti tāpat kā iekštelpu trenažieri un uz tiem iespējams izpildīt klasiskos vingrinājumus, kurus visbiežāk izpildām iekštelpu trenažieru zālēs – spiešanu guļus, spiešanu guļus uz slīpa sola, pietupienus ar svaru stieni, spiešanu no pleciem u.c. Pie katras iekārtas būs izvietota tās lietošanas pamācība latviešu un angļu valodā, kā arī, noskenējot kvadrātkodu, būs pieejama video pamācība.

Noskenējot svītrkodu, rīdzinieki aicināti arī izteikt savu viedokli par uzstādītajiem trenažieriem. Pašvaldība izvērtēs no iedzīvotājiem saņemtās atsauksmes, lai lemtu par nepieciešamību izveidot paliekošus līdzīgus āra trenažieru laukumus.

Par precīzākiem datumiem iedzīvotāji tiks informēti.

Pērn iedzīvotājiem jau bija iespējams trenažierus izmēģināt Anniņmuižas parkā un Višķu skvērā, savukārt janvārī tie bija pieejami Kristapa ielā 12A, Āgenskalnā un februārī pie Brasas tilta.

Trenažierus izvieto to ražotājs “Omnigym”, kas līdzīgus trenažieru laukumus veidojis arī Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Nīderlandē un Vācijā. “Omnigym” laukumi tikuši izvietoti arī citās Latvijas pilsētās. Visām trenažieru iekārtām ir to drošību apliecinošs atbilstības sertifikāts, kas apliecina iekārtu atbilstību obligātā drošības standarta EN 16630-2015 nosacījumiem.