Rīdzinieki aicināti pieteikt konkursā sakoptāko daudzdzīvokļu mājas pagalmu

No 10. jūnija līdz 16. augustam, rīdzinieki aicināti piedalīties konkursā ’’Sakoptākais Latvijas daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024”, kura laikā noskaidros arī sakoptāko daudzdzīvokļu mājas pagalmu Rīgā.

Konkurss Latvijā tik plašā mērogā norisinās pirmo reizi. Tā mērķis ir popularizēt kopienu sadarbību un saliedēšanos, lai daudzdzīvokļu māju pagalmus un kvartālus padarītu sakoptākus.

Plānots daudzdzīvokļu māju pagalmus novērtēt vairākās nominācijās, nosakot gan sakoptāko daudzdzīvokļu māju pagalmu Latvijā, gan vērst uzmanību uz efektīvāko pagalma labiekārtojuma risinājumu. Viena no nominācijām, kas pieteiktas konkursam, ir veltīta arī Rīgai un tās daudzdzīvokļu māju pagalmu novērtēšanai.

✅ Pieteikties konkursam iespējams no 10. jūnija līdz 16. augustam.

Konkursa finālisti tiks paziņoti preses konferencē 11. septembrī un tālāk cīnīsies par savas nominācijas galveno balvu, savukārt, uzvarētājus paziņos 10. oktobrī, konferences ’’Mājoklis 2024’’ laikā.

Konkursā pieteikto pagalmu novērtēšanā piedalīsies 11 nozaru profesionāļi, kas pārstāv būvniecības nozari – ainavu arhitekti un pilsētu plānotāji – kā arī sabiedrisko organizāciju, pašvaldību un citu jomu profesionāļi, kas iesaistās projektā sabiedriskā kārtā.

✅ Vairāk par konkursu un tā nosacījumiem uzzini –  ŠEIT.

Konferences ’’Mājoklis 2024’’ šī gada tēma ir ’’Cilvēks. Vide. Mājoklis”. Tā šogad fokusēsies uz ēku drošības jautājumiem un meklēs efektīvākos praktiskos risinājumus dzīvokļu īpašnieku kopības stiprināšanai un aktīvākai iesaistei savas dzīves vides uzlabošanā. Vairāk informācijas šeit.