Rīgā notiks seminārs par pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturisko ēku restaurācijai

kulturvesturiskas_ekas

Ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 16.00 Rīgas domes Īpašuma departaments aicina uz semināru par pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturisko ēku restaurācijai.

Seminārā pašvaldības darbinieki sniegs plašāku informāciju par pašvaldības līdzfinansējuma programmām kultūrvēsturisko ēku saglabāšanai. Konkursā namīpašniekiem ir iespēja pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu ēkas atjaunošanas vai restaurācijas darbiem 50% apmērā, bet ne vairāk kā 20 000 eiro kultūras pieminekļa saglabāšanai, kā arī ne vairāk kā 5000 eiro ēkas elementu atjaunošanai vai restaurācijai.

Pašvaldības līdzfinansējums namīpašniekam tiek piešķirts tikai pēc konkursā pieteiktā projekta īstenošanas un visu projekta ieviešanas izmaksu veikšanas no īpašnieka puses. Sīkāk ar līdzfinansējuma programmu ikviens var iepazīties mājaslapā atjauno.riga.lv .

Vadoties pēc aktuālās epidemioloģiskās situācijas noteikumiem, seminārs norisināsies klātienē koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” Krāsotāju ielā 12, kā arī tiešsaistes režīmā, un būs skatāms Īpašuma departamenta Youtube kanālā.

Reģistrācija klātienes apmeklējumam, pa tālruni 67181015 vai e-pastu konsultacijas_atjauno@riga.lv. Apmeklētājam jāuzrāda derīgs C-19 sertifikātu un personu apliecinošs dokuments. Vietu skaits ierobežots.

Reģistrācija tiešsaistes dalībai pa tālruni 67181015 vai aizpildot anketu ej.uz/atjaunoriga .

Pasākumu cikls turpināsies 28.oktobrī ar būvinženiera Jura Birša lekciju par materiālu saderību remontdarbos.