Rīgas Teikas vidusskola aicina skolotājus apmeklēt konferenci

Rīgas Teikas vidusskola, atzīmējot skolas 70 gadu jubileju, aicina ikvienu skolotāju, skolas vadības pārstāvi, arī izglītības speciālistus šī gada 7. februārī plkst.13.00 uz konferenci.

Kā laikā, kad pārmaiņas seko pārmaiņām, kad tiek pieprasīti noteikti definēti un sasniegti darba rezultāti, darba efektivitāte un, kad laika, cilvēku, arī materiālo resursu ir tik, cik ir, nepazaudēt vai ieraudzīt, vai veidot jaunu (savu) jēgu tam, ko darām, lai gandarījums par paveikto būtu gan skolēniem, gan skolotājiem?

Rīgas Teikas vidusskola allaž ir meklējusi iespējas un risinājumus. 2019. gadā rīkojām konferenci, kurā dalījāmies ar savu pieredzi un metodiskajiem risinājumiem “Skola2030” kontekstā, šogad – savā 70 gadu jubilejas gadā – atkal aicinām uz konferenci.

Šoreiz, klausoties mūsu absolventu, mūsu skolotāju un sadarbības partneru pieredzes un arī iedvesmas stāstos, darbojoties dažādu mācību jomu darbnīcās, mēģināsim atbildēt uz jautājumu, kāpēc skolēni mācās (vai nemācās), kāpēc ir vērts būt skolotājam, kā arī ieraudzīt/aktualizēt jēgu savam darbam.

📌 Programma un pieteikšanās – ŠEIT