Starptautiskā projekta “Eiropas integrācijas pakts” īstenošana Rīgā

Oktobra sākumā Koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” notika Rīgas Starpkultūru pārskata atvēršanas pasākums “Kā atvērt Rīgu?”. Tā dalībnieki tika iepazīstināti ar Rīgas Starpkultūru pārskata rezultātiem.

Rīgas Starpkultūru pārskats izvērtē pilsētas politiku un aktivitātes starpkultūru integrācijas jomā. Tas sagatavots projekta “Eiropas Integrācijas pakts” (EPI) ietvaros, izmantojot Eiropas Padomes Starpkultūru pilsētu programmas metodoloģiju un aprēķinot Starpkultūru pilsētu (ICC) indeksu. Projekta “Eiropas Integrācijas pakts” (EPI) mērķis ir veicināt zināšanu un pieredzes apmaiņu starp septiņām Eiropas pilsētām: Klužu, Kartagenu, Ravennu, Linšēpingu, Dīcenbahu, Rīgu un Ļubļinu, izveidojot Eiropas Integrācijas paktu, kurš sekmēs trešo valstu pilsoņu un citu grupu integrāciju vietējā līmenī.

Pasākumu organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Radošās Idejas”. Projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējumu. Video: Studija “VitaArt”.