Turpinām meklēt ceļu Anniņmuižas saglabāšanai

Anniņmuižas_dzīvojamā_ēka,_Jūrmalas_gatve_74_76,Rīga_6

Olavs Cers, zvērinātu advokātu biroja “O. Cers un J. Jurkāns” partneris

Turpinot aktivitātes, lai nosargātu Anniņmuižas ansambli, 31.jūlijā biedrība „Riga Annenhof” ar Manabalss.lv iniciatīvu vērsās Latvijas Universitātē, Izglītības un zinātnes, kā arī Kultūras ministrijā, Ministru kabinetā un Rīgas domē.  Rīgas dome tika aicināta izvērtēt nepieciešamību Anniņmuižas ansambli pārņemt savā īpašumā, bet Latvijas Universitāte un Ministru kabinets – izslēgt Anniņmuižu no pārdodamo īpašumu saraksta. Diemžēl Latvijas Universitātē un ministrijās Anniņmuižas iedzīvotāju balsis un viedoklis netika sadzirdēts.

Neatlaidīgi turpinot cīņu par Anniņmuižas saglābšanu vietējās kopienas pieejamībai, šonedēļ biedrības „Riga Annenhof” pārstāvji un Anniņmuižas atbalstītāji tikās ar jaunievēlētās Rīgas domes pārstāvjiem. Ir gandarījums par ieinteresētību un cerība, ka politiķi, kuri pārstāv apkaimju iedzīvotāju intereses, turēs rūpi arī ar Anniņmuižas saglabāšanu.

Manabalss.lv īsā laikā ir savākts teju 2000 balsu  par Anniņmuižas saglabāšanu valsts vai pašvaldības īpašumā. Un es joprojām ceru, ka tās tiks sadzirdētas un uzklausītas!