Visu vasaru notiks bezmaksas sporta nodarbības brīvā dabā

Galvaspilsētā no 30. maija līdz 2. septembrim profesionālu treneru vadībā norisināsies sporta nodarbības brīvā dabā, kas būs piemērotas ikvienam interesantam neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai fiziskās sagatavotības.

Bezmaksas treniņi notiks 20 dažādās Rīgas apkaimēs: Āgenskalnā, Bolderājā, centrā, Daugavgrīvā, Grīziņkalnā, Iļģuciemā, Imantā, Juglā, Ķengaragā, Maskavas forštatē, Mangaļsalā, Mežaparkā, Mežciemā, Pļavniekos, Purvciemā, Sarkandaugavā, Teikā, Vecmīlgrāvī, Ziepniekkalnā un Zolitūdē.

Nodarbības 60 minūšu garumā vadīs sertificēti sporta treneri, un tās ietvers iesildīšanos, aktīvo daļu un atsildīšanos. Apģērbs un apavi ir jāizvēlas atbilstoši laika apstākļiem un ieteicams līdzi ņemt dzeramo ūdeni.

Norises laiki un vietas, kā arī kontaktinformācija ir pieejama tīmekļvietnē www.sports.riga.lv, sociālo tīklu vietnē “Sporto visa Rīga” un pa tālruni 29467859.

Nodarbības finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Veselībai un attīstībai”.