31.maijā notiks Mežaparka vasarsvētki

31.maijā notiks “Mežaparka vasarsvētki 2019“, kad apkaimes iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu dārza svētku noskaņās. Šogad tā ir jau devītā reize, kad maija pēdējā dienā “Mežaparka skolas atbalsta biedrība” aicina apkaimes skolas un pirmsskolu audzēkņus un viņu ģimenes kopīgos svētkos atzīmēt mācību gada pēdējo dienu un vasaras ieskaņu radoši, sportiski, muzikāli!

Visas dienas garumā Lībekas ielā 27 – gan skolas pagalmā, gan Lībekas ielā notiks sportiskas, radošas un muzikālas aktivitātes iedzīvotājiem un ikvienam Mežaparka iedzīvotājam – radošās mākslas darbnīcas, ekskursija, sporta sacensības un koncerts ar vairākiem izpildītājiem, kā arī noslēgumā zaļumballe. 31.maijā ikvienam būs iespēja atnākt, iesaistīties, iepazīties, uzzināt, novērtēt, piedalīties un sajust gandarījumu par piederību skaistākajai Rīgas apkaimei – Mežaparkam.

Svētku programma ir plaša un interesanta un jau no plkst. 12.00. būs bērnu māksliniecisko kolektīvu priekšnesumi, koncertēs Roberts Gobziņš, ģitārists Kaspars Zemītis, grupa Rahu the Fool un svētki noslēgsies ar lustīgu zaļumballi. Notiks jauniešu iecienītās spēles kendama triku čempionāts, darbosies lielā piepūšamā atrakcija, mākslas darbnīca, ekskursija uz vienu no skaistākajām Mežaparka vēsturiskajām ēkām Cimzes ielā 3 un izstāde par Mežaparka ēkām. Pilna pasākuma programma pieejama šeit.

https://www.facebook.com/events/287341842150731/

„Mežaparka skolas atbalsta biedrība” ir viena no Mežaparka apkaimes aktīvajām nevalstiskajām organizācijām un atbilstoši statūtos noteiktajiem mērķiem – veikt sabiedriskā labuma darbību, kas vērsta uz izglītojošu un izzinošu, ar kultūras, sporta un veselīga dzīvesveida veicināšanu saistītu pasākumu īstenošanu Mežaparka apkaimē, kopš oficiālās dibināšanas 2012.gada pavasarī organizē daudzveidīgus pasākumus visu paaudžu apkaimes iedzīvotājiem.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros

Plašāka informācija Anete Rijniece 29476793