7. gaitā – Mangaļsalas dārgumus meklējot

7. gaita sāksies svētdien, 12. novembrī pulksten 11. 30 pie Daugavgrīvas Baltās baznīcas (Baltāsbaznīcas iela 50), lai sāktu stāstu par brīvības cīņām un tajās iesaistītajiem no tuvākajām apkaimēm.

📌 Nokļūšana ar 2. 24., 29., 58. autobusu virzienā no Rīgas centra līdz pieturai Atlantijas iela, bet braucienā ar vilcienu līdz dzelzceļa stacijai Ziemeļblāzma.

Tomēr galvenais ceļš šoreiz vedīs uz neparastu vietu – Mangaļsalas fortiem un bunkuriem, kas ir aculiecinieki dažādu laiku kaujām, kur saglabājušās militāras būves vēl no Krievijas impērijas laikiem 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā, tāpat Latvijas brīvvalsts laika doti, kā arī padomju gadu militārās noliktavas utt. Mangaļsalas apmeklējumam būs vajadzīga autobusa biļete (turp un atpakaļ) vai savs auto, jo no Baltās baznīcas uz Mangaļsalu būs jādodas ar transportu.

Tā kā ielūkosimies senā vēsturē, kas uzreiz pat nav pamanāma, tad līdzi varat paņemt lukturīšus vai citus gaismekļus, jāģērbjas atbilstoši laika apstākļiem un gaitai pa mežu.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Dalība visos pasākumos ir BEZ MAKSAS.