Grīziņkalns Tandēmā aicina

Grīziņkalns Tandēmā ir iedzīvotājus iesaistoša radošā sacensība, kas meklēs šīs apkaimes skaistumu, izaicinājumus un potenciālus. Piedaloties plenērā, ekspedīcijā, sacensībā un izstādē, apkaimes iedzīvotāji un citi rīdzinieki varēs iesaistīties visos radošo sacensību rīkošanas posmos gan kā dalībnieki, gan kā lēmumu pieņēmēji.

Aprīlī un maijā, divu mēnešu garumā Tandeems komanda kopā ar Grīziņkalna apkaimes biedrība darbosies, lai iesaistot vietējos iedzīvotājus un apkaimes fanus atrastu potenciālāko vietu/objektu, kuram maijā rīkosim ideju konkursu, kurā piedalīties var ikviens! Iesniegtos darbus vērtēs pieaicināta žūrija un labākajiem būs balvas un slava, bet Grīziņkalns iegūs virkni jaunu ideju.

Projekta norišu plāns:

1.posms (01.04.2023 – 15.04.2023)  – Piedalies pētot un fotogrāfējot Grīziņkalnu. Iesniedz attēlus ar apkaimes nostūriem, kuros saskati vislielāko potenciālu.

2.posms (18.04.2023 – 25.04.2023) – Ekspertu žūrija atlasīs trīs daudzsološākās vietas, kuras kopīgiem spēkiem uzlabot. Iepazīsties un balso par vienu no trim izraudzītajām idejām.

3.posms (08.05.2023 – 12.05.2023) -Piedalies ideju sacensībā! Digitāli iesūti savu risinājumu sacensības uzdevumam. Trīs augstāko žūrijas vērtējumu saņēmušie darbi saņems balvas.

4. posms (15.05.2023 –   ***) – Augstāko žūrijas vērtējumu ieguvušās ideju skices tiks izstādītas pilsētvidē, bet visi iesniegtie darbi būs apskatāmi un apspriežami digitāli.

Projekta norises laikā aktuālā informācija un attēlu augšuplāde notiks šeit: https://tandeems.lv/contests/grizinkalns-tandema

Nākamais pasākums: Sestdien, 15.04.2023, plkst.12:00, pie Ūdenszirga Apkaimes ekspedīcija Grīziņkalna Apkaimes Biedrības un Tandeems pārstāvju pavadībā.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projektu īsteno Grīziņkalna Apkaimes biedrība un radošo sacensību platforma Tandeems