Aicina pieteikt projektus kultūras un mākslas festivālu organizēšanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai piešķirtu līdzekļus festivālu rīkošanai galvaspilsētā 2023., 2024. un 2025. gadā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt komersantu, biedrību vai nodibinājumu organizētu Rīgas pašvaldībai nozīmīgu, mākslinieciski kvalitatīvu un starptautiski atpazīstamu kultūras un mākslas festivālu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā.

Pieteikumus konkursā Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privātpersonu organizēto festivālu īstenošanai 2023., 2024. un 2025. gadā” jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 2023. gada 23. janvāra plkst. 12.00 elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Konkursa nolikums un citi ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļvietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Piedalīties konkursā un pretendēt uz līdzfinansējuma saņemšanu var festivāli, kas īstenoti galvaspilsētas administratīvajā teritorijā vismaz divas reizes pēdējo piecu gadu laikā.

Festivālu īstenošanas periods ir paredzēts no finansēšanas līguma noslēgšanas brīža līdz 2025. gada 31. decembrim.

Papildu informācija: Ieva Zariņa, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043670, e-pasts: Ieva.Zarina@riga.lv.