NVO seminars marts

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, martā un aprīlī NVO nams aicina Rīgas NVO – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 2022. gada 23., 30. martā un 13., 27. aprīlī no plkst.14.00 līdz 17.00. 

Nodarbību ciklu vadīs Sandra Zalcmane – biedrības “Patvērums “Drošā māja”” dibinātāja un vairāku NVO biedre, semināru lektore, projektu vadītāja-praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadīšanā, radošuma koučs.

Nodarbību cikla dalībnieki iegūs praktisku pieredzi projekta pieteikumu sagatavošanā, izpratni par nosacījumiem projektu īstenošanas dažādajos posmos un projekta rezultātu ietekmi ilgtermiņā. Mācībās tiks veicināta jaunu projekta ideju apzināšanās, kas iedvesmotu pašus projekta īstenotājus un kas būtu vērtīgas dažādām mērķa grupām.

Nodarbības un to tēmas:

  • 23. marts – 1. nodarbība “Kas ir projekts”;
  • 30. marts – 2. nodarbība “Projekta mērķis un mērķa grupa”;
  • 13. aprīlis – 3. nodarbība “Projekta vides izpēte”;
  • 27. aprīlis – 4. nodarbība “Projekta īstenošana un pārraudzība”.

Aicinām iepriekš reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/noidejaslidz

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 22. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

https://apkaimes.lv/wp-content/uploads/2022/03/Projektu-vadiba_programma_marts2022.pdf