Aicinām NVO uz semināru “Projektu finansēšanas konkursi nevalstiskā sektora organizācijām 2024”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Projektu finansēšanas konkursi nevalstiskā sektora organizācijām 2024”.

Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 28. februārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Alise Vītola, kurai ir 10 gadu pieredze, sagatavojot un īstenojot projektus Eiropas Savienības un citu donoru finansētās programmās. Pēdējos 6 gadus viņa aktīvi darbojas NVO sektorā, biedrībās “Radošās Idejas”, “Lab Futura” un “Latviešu draugu kopa Atēnās”. Alisei ir doktora grāds ekonomikā un plaša pieredze mācību vadīšanā un mācību materiālu sagatavošanā.

Semināra dalībnieki uzzinās, kur meklēt informāciju par pieejamajiem projektu finansēšanas konkursiem, iepazīsies ar populārākajām finansējuma programmām nevalstiskā sektora projektu īstenošanai un uzzinās, kam pievērst uzmanību, apskatot dažādus finansēšanas konkursus.

Semināra programmā:
· Erasmus+, Eiropas Teritoriālās sadarbības programmas u.c. ES programmas;
· valsts, pašvaldību un citu finansētāju programmas;
· noderīgi informācijas avoti;
· ieteikumi no prakses, piedaloties dažādos projektu konkursos.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/proj_konkursi_nvo

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. februārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.