NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Facebook iespējas nevalstisko organizāciju komunikācijā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 22. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru “Facebook iespējas nevalstisko organizāciju komunikācijā” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar platformas Facebook iespējām nevalstisko organizāciju komunikācijā – Facebook biznesa lapu iespējas komunikācijas veidošanai ar auditorijām, Facebook sekotāju iepazīšanu, Facebook slēgto grupu jeb kopienu komunikāciju, ierakstu plānošanu, iesaisti komunikācijā ar citām zīmola lapām, kuras ir būtiskas jūsu nevalstiskās organizācijas darbā. 

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/fbnvokomun

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 21. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!