Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Kā izveidot mājaslapu Canva platformā?”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Kā izveidot mājaslapu Canva platformā?”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 31. janvārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Seminārā dalībnieki uzzinās, kā izveidot savu mājaslapu Canva dizaina platformā, pat ja neesat dizaina guru un programmēšanas ģēnijs. Varbūt domājat par savas mājaslapas izveidi, bet esat šo ideju atlikuši un nevēlaties maksāt vairākus tūkstošus eiro mārketinga aģentūrām? Pievienojieties apmācībām un apgūstiet vienkāršāko veidu, kā izveidot savu mājaslapu paša spēkiem!

Semināru vadīs Evita Astiča, kura ar sociālo tīklu mārketingu nodarbojas vairāk nekā 10 gadus, vizuālo saturu izveidi – 14 gadus un ar Canva dizaina platformu ikdienas strādā jau vairāk nekā 6 gadus. Vada apmācības un konsultācijas individuāli un grupām.

Semināra programmā:

🔸 Kā būvēt mājaslapu soli pa solim?
🔸 Kā pielāgot mājaslapu mobilajām iekārtām?
🔸 Kā saglabāt vienotu dizaina stilu?
🔸 Kā pievienot pārdošanas saites?
🔸 Kā pievienot savu unikālo domēnu?
🔸 Mājaslapas publicēšana un rediģēšana.

 📌 Aicinām semināram reģistrētiesŠEIT

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 30. janvārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.