Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Metodes grupu iesaistei un uzmanības noturēšanai NVO darbā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Metodes grupu iesaistei un uzmanības noturēšanai NVO darbā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 29. maijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Metodes grupu iesaistei un uzmanības noturēšanai ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu efektīvu veiksmīgu projektu izstrādi, produktīvas sapulces vai mācību procesu.

Semināra dalībniekiem būs iespēja apzināt grupu iesaistes un uzmanības noturēšanas priekšrocības, kā tās var palīdzēt sasniegt projektu vai sapulces mērķus, kopā tiks aplūkots, kāda ir atšķirība starp pasīvu un aktīvu iesaisti, kā aktīva iesaiste var uzlabot mācīšanās procesu.

Nodarbību vadīs Zane Veinberga, organizāciju psiholoģe, mācību vadītāja un spēļu – metožu izstrādātāja, Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas līdzdibinātāja. Vadījusi lekcijas un vieslekcijas vairākās Latvijas augstskolās.

🟪 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – ŠEIT 

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 28. maijam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka seminārs “Metodes grupu iesaistei un uzmanības noturēšanai NVO darbā” netiks ierakstīts.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.