Aktīvos iedzīvotājus aicina pieteikties apmācībām “Sabiedrības līderības skola”

Lai stiprinātu aktīvo iedzīvotāju un NVO pārstāvju līderības prasmes, veidojot saliedētas un spēcīgas kopienas, biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā rīko apmācības “Sabiedrības līderības skola”. Apmācībām līdz 30. janvārim aicināti pieteikties aktīvie iedzīvotāji, kopienu līderi un NVO pārstāvji no visas Latvijas. Apmācību ciklā paredzētas astoņas nodarbības, kas notiks tiešsaistē no 2024. gada 1. līdz 28. februārim.

Apmācību programma ir izstrādāta, ņemot vērā kopienu pārstāvju un organizatoru uzdevumus un izaicinājumus – paredzētas nodarbības, kas ļaus izzināt kopienu nozīmi Latvijā un Eiropas līmenī, apgūt komandas veidošanas metodes un nostiprināt zināšanas mūsdienās tik aktuālajos digitālajos jautājumos par drošību virtuālajā vidē un mākslīgā intelekta sniegtajām iespējām.

“Ja esi kopienas vai NVO pārstāvis un vēlies stiprināt savas līderības spējas, iegūt jaunas zināšanas un būt pārmaiņu veidotājs sabiedrībā – aicinām piedalīties “Sabiedrības līderības skolas” apmācībās. Kopā ar pieredzējušiem ekspertiem mācīsimies, dalīsimies ar idejām un tiksimies ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Piedaloties mācībās, dalībnieki apgūs efektīvas stratēģijas un vadības prasmes, lai sasniegtu kopienas mērķus, mācīsies, kā veicināt kopienas iesaisti, mobilizēt resursus, veidot stipras savstarpējās attiecības un uzticamību savā kopienā. Tās ir svarīgas zināšanas ikvienam, kas vēlas iedvesmot savu kopienu pozitīvām pārmaiņām,” stāsta biedrības “Sadarbības platforma”

valdes priekšsēdētāja Lauma Celma.

📌 Nodarbības notiks 2024. gada 1., 7., 12., 14., 15., 21., 22. un 28. februārī no plkst. 18.00 līdz 20.00 tiešsaistē, Zoom platformā. Dalība apmācībās ir bez maksas. Aicinām reģistrēties, aizpildot pieteikuma formu līdz 30. janvārim.

🔎 Līderības skolas programma – skatāma ŠEIT

Dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši visas nodarbības, tiks izsniegts apliecinājums un būs iespēja pretendēt uz dalību nākamajā biedrības “Sadarbības platforma” “Erasmus+” projekta pieredzes apmaiņas braucienā.

“Sabiedrības līderības skolas” apmācības projekta “Vienoti nākotnei” ietvaros organizē biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Informējam, ka nodarbību laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti publicēšanai biedrības “Sadarbības platforma” tīmekļvietnē, kā arī projekta aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas par biedrības darbību nolūkos.