Semināri maijā: aicinām Rīgas NVO pārstāvjus paplašināt zināšanas!

NVO nams aicina Rīgas NVO pārstāvjus aktīvi piedalīties četros semināros, kas norisināsies šā gada maijā. Apmācības vadīs pieredzējuši lektori no dažādām jomām un sniegs ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskus padomus un piemērus no savas profesionālās darbības.

Ieskatieties NVO nama maija semināru piedāvājumā un reģistrējieties:

🟪 8. maijs plkst. 15.00 – 16.30 – “Virtuālā vide. Dzīvo droši, strādā droši”, lektors Egils Stūrmanis.
Aicinām reģistrēties – ŠEIT

🟪 15. maijs plkst. 14.00 – 17.00 – “Dažādības veicināšanas nozīme un iespējas NVO darbā”, lektore Vita Stiģe-Škuškovnika.
Aicinām reģistrēties – ŠEIT

🟪 22. maijs plkst. 14.00 – 17.00 – “Pasākumu veidošanas pamatprincipi NVO”, lektore Inga Krišāne.
Aicinām reģistrēties – ŠEIT

🟪 29. maijs plkst. 14.00 – 17.00 – “Metodes grupu iesaistei un uzmanības noturēšanai NVO darbā”, lektore Zane Veinberga.
Aicinām reģistrēties – ŠEIT 

Visi semināri notiks tiešsaistē. Semināri ir bez maksas.

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikti 15. un 22. maija semināru ieraksti. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties šos divud seminārus sev vēlamā laikā un saņemt ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Atgādinām, ka NVO nama uzdevums ir atbalstīt tikai un vienīgi nevalstiskās organizācijas. Tādēļ vēršam uzmanību, ka neapstiprināsim dalību semināros interesentiem, kas kā pārstāvēto organizāciju nav norādījuši NVO – biedrību vai nodibinājumu, bet gan, piemēram, minējuši SIA, A/S, pašnodarbināta persona, privātpersona utml.

NVO nama semināri ir lieliska iespēja biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem ne tikai iegūt jaunas prasmes, bet arī veidot kontaktus un dalīties pieredzē ar citām NVO.

Lai NVO nama semināri – ceļš uz priekšu un augšup!