Atvērta pieteikšanās IN-HABIT inkubācijas programmai

Aicinām jaunos uzņēmējus līdz š.g. 10.novembrim pieteikties EU fondu finansētai inkubācijas programmai “IN-HABIT”!

IN-HABIT inkubācijas programma atbalstīs 40 agrīnas stadijas jaunuzņēmējus, kuri veido ilgtspējīgus uzņēmumus un vēlas ar savu biznesa ideju pozitīvi ietekmēt Rīgas plānošanas reģionu un Āgenskalna tirgu. Programma ir veidota sadarbībā ar “Bridge for Billions”, vienu no lielākajiem uzņēmēju tīkliem pasaulē.

Ar unikālas tiešsaistes mācību platformas palīdzību, 4 mēnešu garumā, jaunuzņēmējiem būs iespēja attīstīt un pārbaudīt sava biznesa dzīvotspēju; saņemt atbalstu no brīvprātīgā mentora; piedalīties tīklošanās pasākumos; būt daļai no daudzveidīga uzņēmēju tīkla; ar savu produktu vai pakalpojumu piedalīties kopīgā pasākumā Āgenskalna tirgū, kuru kopīgi veidojam par daudzfunkcionālu pārtikas centru ilgtspējīgi ražotai vietējai pārtikai, kā arī vietu radošām un izglītojošām aktivitātēm.

Pēc programmas pabeigšanas, dalībnieki varēs lejupielādēt izveidotā biznesa plāna kopsavilkumu un piedalīties konkursā, lai dotos prezentēt savu biznesa ideju starptautiskā IN-HABIT pasākumā kādā no programmas dalībvalstīm.

Programmas pirmo kārtu veiksmīgi pabeidza 19 jaunuzņēmēji, kuri prezentēja savu ideju noslēguma pasākumā Āgenskalna tirgū. Kā arī viens no konkursa uzvarētājiem, Elīna Zandere ar “LEGOMO” gardēžu dārzeņu maltītēm, š.g. septembrī devās prezentēt savu biznesa ideju starptautiskajā IN-HABIT konsorcijā, Slovākijā, kur veiksmīgi ieguva savu pirmo sadarbības iespēju ar slovāku uzņēmumu.
IN-HABIT ir Eiropas Komisijas “Apvārsnis 2020” programmas (Horizon 2020) projekts, kura mērķis ir nodrošināt iekļaujošus pasākumus veselības un labbūtības jomās četrās maza un vidēja lieluma pilsētās: Rīgā (Latvija), Kordovā (Spānija), Lukā (Itālija) un Nitrā (Slovākija).

Atbalstāmās jomas ir: vietējas izcelsmes pārtikas ražošana, atpūta un izglītība, uzturs, fiziskās aktivitātes, aktivitātes bērniem, darbnīcu izveide, zero waste, kultūras tūrisms (ekskursijas, gidi, lietotnes, audio gidi, spēles), dažādu iedzīvotāju grupu integrācija, atkritumu apsaimniekošana, koplietošanas pārtikas telpas vai risinājumi, pārtikas e-tirgus, aprites ekonomikas idejas (pārtikas un nepārtikas atkritumu radoša atkārtota izmantošana jeb “upcycling”), ar zinātni, viesmīlību un atpūtu saistīti projekti, amatniecības biznesa idejas un citas ar veselību, labbūtību un sociālo uzņēmējdarbību saistītas jomas. saistītas jomas.

*Projektam jābūt nākotnē potenciāli īstenojamam Rīgas plānošanas reģionā, Rīgā vai Āgenskalna tirgū, kas ir viens no projekta partneriem.

  • Programma ir latviešu valodā, 100% tiešsaistē un 100% finansiāli atbalstīta (EU Horizon 2020).
  • Mācību ilgums: 4 mēneši, sākot ar 09.01.2024.

📌 Pieteikšanās atvērta IN-HABIT mājaslapā līdz 10.11.2023.

Papildu informācija: anete@bridgeforbillions.org