“Hospitāļu prāti” – komandu erudīcijas spēle jau kopš 2019.gada

Šobrīd jau nevienu vairs nepārsteigsi ar faktu, ka “mēs ar draugiem ik pārnedēļu dodamies uz pirti, nē, piedodiet, pārteicāmies, uz prāta spēlēm”. Tomēr mums, “Hospitāļu prātu” komandai sagādā gandarījumu teikt, ka mēs sākām jau tālajā 2019.gadā, toreiz, kad tā sauktās prāta spēles organizēja pāris “lielie giganti”, bet mazie bija uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.

Komandu erudīcijas sacensības “Hospitāļu prāti” pirmo reizi risinājās 2019.gada septembrī Hospitāļu ielas un kaimiņu svētkos kafejnīcā “Hospitāļu Ezītis miglā” un regulāri turpinājās līdz pat pandēmijas sākumam, vienmēr pulcējot pilnas 2.stāva mājīgās telpas. Savukārt, kamēr bija izsludināti dažādi satikšanās ierobežojumi, milzu atsaucību guva spēle “Hospitāļu prāti. Covid Edition”, kuru 2021.gada ziemā līdzfinansēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Sabiedrības integrācijas programma – spēle pārliecinoši ierakstījās Brasas vēsturē, arī dalībnieku skaits bija necerēti liels – reģistrējās 142 mājsaimniecību komandas, katrā no 1 līdz 4 dalībniekiem. Pēc ierobežojumu beigšanās atkal atgriezāmies klātienes gaisotnē teju katros Hospitāļu ielas un kaimiņu svētkos un Brasas vasaras programmā, kā arī nospēlējot pilnu sezonu 2022./23.gadā.

Sadarbībā ar biedrību “Brasa” 2023.gada oktobrī atsākām spēļu organizēšanu, bet, pateicoties Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra atbalstam, kopš 14.novembra varējām piedāvāt bezmaksas dalību spēlēs.

Un tā arī viss šogad notiek!

🟠 Katru otro otrdienu, sākot no 14.novembra līdz pat aprīļa vidum tiekamies kafejnīcas “Hospitāļu Ezītis miglā” 2.stāvā, lai kopā ar veciem un jauniem draugiem meklētu atbildes uz jautājumiem, kā arī mielotos ar gardiem ēdieniem un dzērieniem! Komandās ne vairāk kā 4 dalībnieki, spēlē 10 jautājumu kārtas, aptverot kultūru, sportu, mūziku, apkaimes, Rīgas un Latvijas vēsturi un dažādas aktuālas tēmas. Kā vienmēr – ir balvas, jautrība un izaicinājumi!

🟠 Pieteikšanās anketa tiek publicēta Hospitāļu prātu FB lapāhttps://www.facebook.com/hospitaluprati.

Telpu dēļ komandu skaits ierobežots, tāpēc pieteikums spēkā tikai pēc apstiprinājuma īsziņas saņemšanas.

📌 Kopā ar mums, Hospitāļu prātu veidotāju komandu, nemainīgi un ilggadīgi ir:

Piedalīšanās spēlē ir bez maksas.

Projektu īsteno biedrība “Brasa” sadarbībā ar Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centru, projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.