Iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties bezmaksas fitnesa nodarbībās

Foto no iksd.lv

Rīgas pašvaldības Labklājības departaments sadarbībā ar “GRIBU BŪT” Dzīves kvalitātes uzlabošanas un veselības veicināšanas biedrība” aicina iedzīvotājus piedalīties BEZMAKSAS nodarbībās “Fitnesa nodarbības zālē personām no 16 gadiem”.

Nodarbības sāksies šā gada 25. jūnijā. Katrs dalībnieks var piedalīties līdz piecām nodarbībām. Atkārtoti nodarbībās drīkst piedalīties tad, ja ir brīvas vietas.

Plānojam piedāvāt dažādus nodarbību veidus – pilates, fitnesa nodarbības, aerobika un spēka treniņi, taču iedzīvotāju pieprasījums būs noteicošs, kura veida nodarbības tiks piedāvātas vairāk.

Nodarbību apraksts:

  • pilates – zemas un vidējas intensitātes vingrinājumi, kuru laikā tiek tonizēta visa ķermeņa muskulatūra, akcentējot dziļās muskulatūras stiprināšanas nozīmi;
  • fitnesa nodarbības – vingrinājumi, kas vērsti uz ikdienā nepieciešamo kustību pareizu izpildi. Nodarbības laikā var tikt pielietots dažāda veida inventārs, spēka, izturības, ātruma, līdzsvara attīstīšanai. Nodarbības laikā var tikt pielietota apļa vai intervāla treniņa metode;
  • aerobika – dinamiska un ritmiska vingrošana mūzikas pavadībā ķermeņa spēka, veiklības un izturības palielināšanai. Nodarbībā var tikt izmantots gan personīgais ķermeņa svars, gan cits inventārs;
  • spēka treniņš – vidējas un augstas intensitātes vingrinājumi visas ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai, spēka un vispārējās izturības veicināšanai. Nodarbībā tiek izmantots gan personīgais ķermeņa svars, gan papildu inventārs.
    Vēršam uzmanību – nodarbības ir ar dažādu intensitāti, taču nodarbību vadītāji iespēju robežās var pielāgot vingrinājumus atbilstoši vingrotāja spējām un fiziskai sagatavotībai!

✅ Pieteikšanās saites nodarbībām ir skatāmas ŠEIT.

Pēc pieteikšanās saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, ka pieteikums ir saņemts. Dienu pirms nodarbības īsziņā saņemsiet apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprinājuma gadījumā saglabājiet šo īsziņu.

Ja kāda iemesla pēc netiekat uz nodarbību, līdz divām stundām pirms nodarbības ir iespējams savu dalību atsaukt (labojot saitē esošo informāciju vai īsziņas veidā atsakoties no nodarbības, nosaucot datumu, laiku, vietu, vārdu un uzvārdu).

Jebkuru jautājumu gadījumā rakstiet uz bezmaksastreniniriga@gmail.com vai pa tālruni vadītājai +371 27810992 (Agrita).