Jaunie Rīgas mūzikas skolu koklētāji Mazās ģildes koncertciklā “Mūzikas ceļojums”

Svētdien, 26. novembrī, plkst. 16.00 koncertu ciklā “Mūzikas ceļojums” muzicēs Rīgas mūzikas skolu kokles klases audzēkņi. Pāvula Jurjāna mūzikas skolu pārstāvēs Elīna Viljama un Lote Blomniece, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolu – Estere Baķe un Enija Bivālova, Juglas mūzikas skolu – Amēlija Paegle un Laura Ozola, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolu – Milda Januševičūte un Luīze Berziņa, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolu – Zelma Miķelsone un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu – Linda Dambe.

Jaunajiem māksliniekiem un klausītājiem būs iespēja tikties ar aktīvi koncertējošu jaunās paaudzes koklētāju Līgu Griķi. Koncertu moderēs muzikoloģe Baiba Santa Vanaga.

Koncertcikls “Mūzikas ceļojums” ir unikāls projekts, kas jau vairāku gadu garumā norisinās Mazajā ģildē (Rīga, Amatu iela 5). Katrs cikla koncerts sākas ar pasākuma vadītājas ievadvārdiem un jauno mākslinieku pieteikumu. Pirms katra priekšnesuma būs iespēja dzirdēt saistošu un izglītojošu komentāru par koncerta programmā iekļauto komponistu un skaņdarbu vēsturi. Katrs jaunais mūziķis sniegs vienu individuālu priekšnesumu, kā arī būs koncerta mentora priekšnesums. Koncerta izskaņā visi dalībnieki satiksies uz skatuves, lai izpildītu kopīgu skaņdarbu.

Šis projekts tiek organizēts ar mērķi veicināt Rīgas jauno talantu attīstību, nodrošinot viņiem iespēju gūt plašāku koncertu pieredzi ārpus savas mūzikas skolas.

Ieeja koncertā bez maksas.

Koncertu ar Rīgas domes atbalstu rīko RKTMC “Mazā ģilde”.