Klajā nākušas decembra “NVO nama ziņas”!

“Kad veidoju centru “Stipra ģimene”, mans galvenais mērķis bija palīdzēt citiem, bet ne ar materiālām lietām. Protams, arī šobrīd ir ik pa laikam lietas, ko nogādājam trūkumā, krīzē nonākušajām ģimenēm. Sadarbojamies arī ar ziedot.lv un esam viņiem pateicīgi par šo sadarbību. Taču “Stipra ģimene” ir vairāk psiholoģisks atbalsts, atbalsta grupas, kopīgi pasākumi, motivācijas programmas, lai palīdzētu cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, saskatīt mērķi, lai paši varētu atgriezties un dzīvot tādu dzīvi, kā vēlas,” tā par biedrību “Ģimenes atbalsta un attīstības centrs “Stipra ģimene”” stāsta valdes priekšsēdētāja Diāna Ozoliņa.

Decembra “NVO nama ziņu” numura ievadā iepazīstinām ar biedrību “Ģimenes atbalsta un attīstības centrs “Stipra ģimene””. Lai uzzinātu plašāk par biedrību, kura darbojas ģimenes lomas vērtības veicināšanas jomā, uz sarunu aicinājām Diānu Ozoliņu – biedrības valdes priekšsēdētāju.

Lai uzzinātu vairāk par biedrību “Ģimenes atbalsta un attīstības centrs “Stipra ģimene””, aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

Ieskatieties decembra “NVO nama ziņās”!