Konsultēs iedzīvotājus par dzīvojamo māju atjaunošanu

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas enerģētikas aģentūras (REA) energoefektivitātes speciālisti piedāvās konsultācijas par daudzdzīvokļu māju atjaunošanas iespējām. Konsultācijas notiks Zasulaukā, laikā no plkst. 13.00 līdz 16.00, ģimeņu orientēšanās pasākuma ‘’Attēlu medības Zasulaukā un Šampēterī 2022” ietvaros.

Lēmums par māju atjaunošanas projektiem šobrīd ir īpaši svarīgs, ņemot vērā energoresursu cenas visā pasaulē. Energoefektīvai mājai rēķins par patērēto siltumenerģiju samazinās līdz 60%, norāda speciālisti. 

Pasākuma ietvaros, pēc orientēšanās sacensībām, speciālisti sniegs konsultācijas un skaidros termokameras darbības principus, nosakot ēkas siltuma zudumus. Interesenti varēs saņemt informāciju par bezmaksas termogrāfijas iespējām. Pasākumā piedalīsies arī SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” speciālisti, kuri skaidros, kā daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotāji var uzsākt mājokļa atjaunošanas procesu.

Šoruden REA realizē plašu informatīvo pasākumu ciklu ar mērķi informēt un motivēt dzīvokļu īpašniekus atjaunot daudzdzīvokļu mājas. Informatīvie pasākumi ieplānoti arī Āgenskalna, Juglas, Ķengaraga, Purvciema un Pļavnieku, Teikas, Bolderājas, Imantas un Zolitūdes apkaimēs. Savukārt Vecmīlgrāvja un Brasas apkaimēs pasākumi jau ir noslēgušies.

Informācija par pasākumiem savlaicīgi ir pieejama www.riga.lv mājaslapā un Facebook kontā “Rīga attīstās”. Rīgas enerģētikas aģentūra ir atbalsta punkts katram iedzīvotājam, kurš vēlas renovēt savu mājokli, pieteikties līdzfinansējumam, izmantot atjaunīgos energoresursus vai mainīt siltumapgādes iekārtas vai arī dibināt biedrību. Bezmaksas konsultācijām iespējams pieteikties: https://rea.riga.lv/lv/lapas/konsultacijas vai zvanot uz tālruni 67012473.

Rīga atjauno un siltina!