Kultūras iestāžu apvienība aicina uz kultūrtelpas “Strops” Pļavniekos pirmo pasākumu

2024. gada 5. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 21.00 Pļavnieku Zaļo birzi ar programmu visiem vecumiem – rotaļām bērniem, enerģiskām un atraktīvām dejām, sirsnīgām un labi zināmām dziesmām ieskandinās Vasaras kultūrtelpas “Strops” pirmais pasākums.

Vasaras kultūras programma kultūrtelpā “Strops” Pļavnieku Zaļajā birzī būs vieta, kur apkaimes iedzīvotāji varēs satiekties un radoši realizēties kultūrā, mākslā un sportā. Tā būs vietas, kurā kultūrai būs iespēja realizēties arī ārpus pilsētas centra robežām un tiks veicināta senioru, jauniešu un ģimeņu līdzdalība kultūras norisēs.

🟩 No plkst. 18.00 mazos “Stropa” apmeklētājus ar radošu un aizraujošu programmu bērniem “Jautras lustes zaļā pļavā” priecēs radošā apvienība “Pasaku nams”.

🟩 Plkst. 19.00 uz Pļavnieku Zaļās birzs skatuves pasākuma apmeklētājus kājās cels, izkustinās un ar pozitīvām emocijām uzlādēs – Rolands Bartaševičs un Zumba Dance Family. Šī apvienība ar savām aktīvajām horeogrāfijām un starojošu prieku pasākumos vienmēr ienes lielu enerģijas jaudu. Nodarbības laikā dalībnieki, kombinējot deju soļu un horeogrāfiju elementus apvienojumā ar daudzveidīgas mūzikas pavadījumu, tiks iepazīstināti ar dažādiem mūzikas žanriem un deju stiliem, vienlaikus pilnveidojot ķermeņa koordināciju un apgūstot jaunas vai zināmas kustības, turklāt, nodarbība paredzēta ikvienam – gan vīriešiem, gan sievietēm jebkurā vecumā un neatkarīgi no deju pieredzes.

🟩 Pirmo “Stropa” vakaru plkst. 20.00 ar sirsnīgu koncertu noslēgs mūziķis, dziesmu un dziesmu tekstu autors, grupas “The Rolltones” dziedātājs Atis Zviedris. Mūziķis piedalījies muzikālos TV projektos “Talantu fabrika”, “Izklausies redzēts”; 2023. gadā dziedājis atjaunotās rokoperas “Lāčplēsis” titullomā un 2024. gadā iejuties rokoperas “Sfinksa” Pratinātāja tēlā.

Pļavnieku Zaļajā birzī “Strops” apmeklētāji līdz pat 17. jūlijam, katru otro trešdienas vakaru no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00 varēs baudīt daudzveidīgu pasākumu programmu, tajā skaitā kultūrizglītojošus pasākumus, koncertus, performances, bērnu sarīkojumus, sporta aktivitātes un dažādas citas norises. Papildu informācija par visiem pasākumiem pieejama tīmekļvietnē vasara.riga.lv un kultūrtelpas “Strops” facebook lapā.