Labiekārto ieeju Vecrīgā no Brīvības pieminekļa puses

Ceturtdien, 10. augustā, sākas labiekārtošanas darbi Kaļķu ielas posmā starp Vaļņu ielu un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri.

Šonedēļ notiks teritorijā esošo puķu kastu un atpūtas solu pārvietošana, kā arī esošo velosipēdu statīvu demontāža. Labiekārtošanas gaitā, sākot ar 14. augustu, tiks izvietoti jauni puķu podi, kā arī “zaļās salas” jeb integrētie apstādījumi ar apkārt izvietotām virsmām sēdēšanai. Tiks uzstādīti jauni velosipēdu statīvi, un pie Z.A. Meierovica bulvāra esošie puķu podi tiks nomainīti ar jauniem.

Jauno atpūtas elementu izgatavošanu un uzstādīšanu veic SIA “Odukalns Design”, par apstādījumiem rūpējas SIA “Rīgas meži”, savukārt velosipēdu statīvus uzstāda SIA “Rīgas satiksme”.

Gājējiem jārēķinās, ka labiekārtošanas darbu laikā atsevišķas zonas uz Kaļķu ielas tiks norobežotas, lai būtu iespējama droša gājēju plūsma. No Z. A. Meierovica bulvāra puses tiks organizēta labiekārtošanas darbu veikšanai nepieciešamo smago transportlīdzekļu kustība.

Paredzēts, ka labiekārtošanas darbi noslēgsies 17. augustā, lai gājēju zona starp Vaļņu ielu un Z.A.Meierovica bulvāri būtu saposta uz Rīgas dzimšanas dienas svinībām 19. augustā.