Lastādijas apkaimes sapulce jau šo svētdien, 2. aprīlī

Lastādijas radošais kvartāls aicina savas apkaimes iedzīvotājus – tos, kas dzīvo tā sauktajā Tuvajā Forštatē, teritorijā no Centrāltirgus līdz Lāčplēša ielai – ciemos uz apkaimes iedzīvotāju sapulci, kas notiks 2. aprīlī no pulksten 13:00 Maskavas ielas 9 laukumā (lietus gadījumā Lastādijas terasē Turgeņeva 15 iekšpagalmā vai Brīvbodes telpās Turgeņeva 13). Sapulcē būs iespēja iepazīties un kopīgi attīstīt idejas un plānot darbus pie publiskā skvēra Maskavas ielā 9 labiekārtošanas.

Lastādēnu mērķis ir iekārtot šo zemes gabalu kopā ar apkaimes iedzīvotājiem un padarīt to par telpu, kur satikties, atpūsties un apmainīties – ar kontaktiem, grāmatām, augiem un labi pavadītu laiku.

Lai jau pirms sapulces uzzinātu aktuālākas idejas, ir izveidota aptaujas anketa, kuru ik viens apkaimes iedzīvotājs aicināts aizpildīt. To var atrast šeit: ej.uz/lastadijas_skvers

Sapulcē tiks prezentētas jau esošās idejas, aptaujas anketu rezultāti un dota iespēja izteikties ikvienam, kurš vēlas iesaistīties. Visas idejas tiks uzklausītas un kopīgi plānoti tālākie darbi.

Tajā pašā dienā no pulksten 12:00 Brīvbodē notiks augu sēklu apmaiņa, kurā varēs atnest un atdot, samainīties vai vienkārši paņemt dažādu augu sēkliņas.

Vēlāk aprīlī un maijā notiks talkas un darbnīcas, kuru laikā tiks labiekārtots skvērs. Ikviens aicināts pievienoties un palīdzēt darbos!

Talkas notiks:

  • 15. aprīli no 11:00. Pēc talkas Lastādijas dārzā notiks pikniks.
  • 22. aprīlī.
  • 4. maijā kvartāla Baltā galdauta tradīciju ietvaros.
  • 27. maijā.

Aktivitātes notiek projekta “Pilsētas kabata – brīva vieta apkaimes iniciatīvām” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.