Par cilvēkiem ar retām slimībām stāsta fotoizstāde NVO namā “Dzīvība ir vērtība”

NVO namā Ieriķu ielā 43A, Rīgā, 2. stāvā līdz 10. oktobrim ir apskatāma fotoizstāde “Dzīvība ir vērtība”, kura vedina iepazīt cilvēkus ar retām slimībām atgādinot, ka vienlīdzīga un pieejama veselības aprūpe visiem ir svarīgākais solis ceļā uz cilvēcību.

📌 Fotogrāfiju autore ir Natālija Petruhina.
📌 Izstādes tekstu autore Ieva Plūme.

Fotodarbi ir tapuši Reto slimību dienas 2023 kampaņas ietvaros šā gada janvārī, pulcējot vienkopus dažāda vecuma cilvēkus ar retām slimībām. Šīs kampaņas atbalstītājs ir Islande, Lihtenšteina un Norvēģija ar EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

“Fotoizstāde ataino cilvēkus ar retām slimībām kādā esības mirklī starp ikdienu un svētkiem, starp slimības uzliktiem ierobežojumiem un apziņu par savu iekšējo spēku. Svarīgākais viņu dzīvē ir veselība – tā ir vienīgā iespēja dzīvot. Esam ļoti pateicīgi fotogrāfiju varoņiem un viņu ģimenēm, kas uzticējās un atklāja kādu savas dzīves šķautni, lai skatītāji varētu iepazīt cilvēkus, kuru ikdiena atšķiras no vairākuma cilvēku ikdienas. Taču būtiskākais ir tas, ka šie bērni un pieaugušie ir tādi paši kā citi – vienlīdzīgi savā vēlmē būt drošībā, laimīgi un veseli.”

tā par izstādes radošo ieceri stāsta biedrības “Latvijas Reto slimību alianse” valdes locekle Ieva Plūme

🔎 Izstādes digitālā versija apskatāma šeit.

🔎 Izstāde ir skatāma NVO nama darba laikā – darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Foto no izstādes

Ieeja izstādē ir brīva.

Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi!

Papildu informācija: LRSA valdes locekle Ieva Plūme (tālr.26720675, e-pasts: phbbiedriba@gmail.com)