Rīga gadumiju sagaidīs sešos Vecrīgas laukumos

Rīgas pašvaldība aicina ikvienu sagaidīt Jauno 2024. gadu sešos Vecrīgas laukumos – izdziedāties un izdejoties, svinot kopības sajūtu, un vērojot svētku video projekcijas.

Jaunā gada sagaidīšana notiks sešos Vecrīgas laukumos – Rātslaukumā, Līvu laukumā, Pils laukumā, Kaļķu ielas posmā starp Vaļņu ielu un Aspazijas bulvāri, laukumā pie Pulvertorņa, kā arī laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja.

🟩 Svētku programma norisināsies no plkst. 21.00 līdz 02.00 naktī.

🟩 Katrā no laukumiem ar izklaidējošu mūzikas programmu apmeklētājus priecēs seši tautā iemīļoti dīdžeji ar dažādu stilu deju mūziku.

Rātslaukumā par līksmību gādās DJ Stocka;

Līvu laukumā visus priecēs DJ Magnuss Eriņš;

✨ laukumā pie Pulvertorņa – DJ Aspirins;

laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja par labu noskaņojumu rūpēsies DJ Dubra;

Vaļņu un Kaļķu ielas krustojumā uzstāsies DJ Roberts Lejasmeijers;

Pils laukumā dzīvesprieku nenogurstoši sniegs MC Valdis Melderis.

Atbilstoši svētku noskaņai uz ēku fasādēm pie svinību laukumiem būs skatāmas mākslinieku Annas Meldrājas, Sandijas Trautmanes un Dāvja Kristapa Aigara īpaši veidotās svētku video projekcijas par tēmu “Ziemas pasakas”.

Lai apmeklētājus sasildītu, pasākumu norišu vietās būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas. Vecrīgā tiks izvietotas Jaunā gada sagaidīšanas svinību norišu vietu kartes, lai katrs spētu atrast tieši sev piemērotāko vietu, kurā līksmi un veiksmīgi sagaidīt 2024. gadu.

Pasākuma kulminācijā, pirms pulkstenis sitīs pusnakti, visi sanākušie vienosies kopīgā laika atskaitē. Jaunais 2024. gads tiks iezīmēts ar nelieliem specefektiem, kas priecēs gan mazus, gan lielus.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus svētkos neizmantot pirotehnikas izstrādājumus!

🔎 Vairāk par Rīgas pašvaldības Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam veltītiem pasākumiem var uzzināt tīmekļvietnē svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi jaunumiem sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.