Rīga no Berlīnes retranslēs starptautisko labdarības koncertmaratonu “Save Ukraine –  #StopWar”

Kijivas dienā, 29. maijā, plkst. 21.00 uz kinoteātra “Splendid Palace” Lielās zāles ekrāna tiks translēts starptautisks labdarības koncertmaratons “Save Ukraine – #StopWar”. Tā mērķis ir izrādīt atbalstu Ukrainai.

Piedalīšanos koncertmaratonā apstiprinājuši tādi mākslinieki kā Kadebostany, Okean Elzy, Tina Karol, The Hardkiss, Monatik, Beissoul & Einius, Kalush Orchestra, Olya Polyakova, Melovin, Antytila un daudzi citi.

Mūziķi, mākslinieki, pilsoniskie aktīvisti, viedokļu līderi, aktieri, sportisti un brīvprātīgie no visas pasaules atbalstīs Ukrainu ar koncertu divu stundu garumā, kas tiks pārraidīts televīzijas kanālos vairāk nekā 20 valstīs Eiropā un pasaulē, kā arī dažādās straumēšanas platformās un sociālajos tīklos. Vienlaikus pirms pārraides, tās laikā un pēc tās tiks vākti līdzekļi, ko novirzīs Ukrainas humanitārajai krīzei, kas radusies Krievijas militārā iebrukuma rezultātā.

Mirkli pirms starptautiskā labdarības koncertmaratona “Save Ukraine – #StopWar” tiešraides retranslācijas ievadvārdus teiks Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko.

Latvijas Televīzijas nodrošinātā tiešraide no plkst. 21.00 līdz plkst. 23.10 būs skatāma tādos televīzijas kanālos kā LTV1, TV24 un ReTV, kā arī tīmekļvietnē www.ltv.lsm.lv.

Vairāk par svētdien, 29. maijā, gaidāmo koncertmaratonu ir iespējams uzzināt tīmekļvietnē www.splendidpalace.lv un https://saveukraine.1plus1.ua/.

Pasākuma norisi atbalsta Rīgas dome; to organizē kinoteātris “Splendid Palace”. Papildu informācija: Ieva Sīpola – kinoteātra “Splendid Palace” vadītāja, tālrunis: 29214300, e-pasts: Ieva.Sipola@riga.lv.