Rīgas dome un SIA “Rīgas satiksme” informēs par aktualitātēm sabiedriskā transporta jomā

Lai popularizētu sabiedrisko transportu un informētu par pašvaldības paveikto un plānoto darbu sabiedriskā transporta kustības uzlabošanai, trešdien, 20. septembrī, plkst. 13.00 Rātsnamā, Kamīnzālē, norisināsies preses konference, kurā Rīgas domes un SIA “Rīgas satiksme” pārstāvji informēs par aktualitātēm sabiedriskā transporta jomā.

Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks un SIA “Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa.

Medijiem tiks sniegta informācija par pašvaldības paveikto un plānoto darbu, lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustību pilsētā, kā arī SIA “Rīgas satiksmes” aktuālā informācija par sabiedriskā transporta biļešu lietošanu.

Šonedēļ daudzviet Eiropā ar saukli “Taupi enerģiju” norisinās tradicionālā Eiropas Mobilitātes nedēļa, aicinot iedzīvotājus pēc iespējas mazāk izmantot privātos transportlīdzekļus, tādā veidā popularizējot zaļo dzīvesveidu un samazinot emisiju un piesārņojuma apjomu pilsētās.

Arī Rīgas pašvaldībā līdz 22. septembrim tiks organizēti dažādi tematiskie pasākumi un diskusijas, lai pievērstu sabiedrības uzmanību sabiedriskajam transportam, elektriskajam autotransportam, veloinfrastruktūrai, kā arī tehnoloģijām, ar kuru palīdzību var uzlabot pilsētvidi. Pasākumu programma pieejama riga.lv mājas lapā.